Zde se nacházíte: / Poslední novinky a aktuality
Ceny jsou zobrazeny bez DPH
Poslední novinky a aktuality na Květnaté louky
11.06.2015 - Ohlédnutí za květnem 2015Více fotografií zatravnění Králičího kopečku
11.06.2015 - Dům přírody v Pustém žlebu u Skalního mlýna

Již v červenci se bude oficiálně otvírat nová expozice věnovaná CHKO Moravský kras v nově zbudovaném Domu přírody v Pustém žlebu u Skalního mlýna. Regionální směs vytvořenou ve spolupráci se Správou CHKO jsme raději vyseli sami. Přece jenom nám, na rozdíl od stavební firmy, která akci realizuje, dochází hodnota získaného osiva.
Více fotografií
29.05.2015 - Revitalizace krajiny formou zatravňování orné půdy výsevem travobylinných směsíVíce fotografií revitalizace krajiny pomocí travních směsí
27.05.2015 - Revitalizace krajiny formou zatravňování orné půdy výsevem travobylinných směsí.Více fotografií zatravňování orné půdy - revitalizace krajiny
01.05.2015 - Kombinace druhově pestrých porostů s cibulovinami vyniká především na jaře

Kombinace druhově pestrých porostů s cibulovinami vyniká především na jaře, kdy byliny ještě dostatečně nekvetou a radost z barevných květů zajišťují především cibuloviny. Částečně zastíněné porosty květnatých trávníků podél zámecké zdi na nádvoří zámku v Rájci nad Svitavou vkusně kombinují modré pomněnky s červenými tulipány. A smetanka je v tomto případě bonus.
Více fotografií pestrých porostů
28.04.2015 - Poznávání stanovištních podmínek pro založení správné podrostové travní směsi

Vytváření druhově pestrých směsí pro podrosty vychází z poznání stanovištních podmínek. Různé typy bylinných a travních podrostových společenstev si můžete prohlédnout v této galerii.
Více fotografií z poznávání stanovištních podmínek
09.04.2015 - Zatravnění kruhového objezdu v Prostějově

Kruhové objezdy nabízí různé způsoby ozelenění.Trávník kruhového objezdu v Prostějově bude vyset po obvodu svahu Historickou směsí do sadů s podílem letniček "Baroko" do tvaru rozšiřující se vlnovky. Ve směsi obsažený ohnivě rudý Amaranthus caudatus bude ostře kontrastovat s lemem ponechaného zeleného trávníku. V dalších letech zůstanou v porostu kvetoucí byliny a letničky ustoupí. Jak to asi dopadne, jsme zvědaví všichni.
Více fotografií zatravnění kruhových objezdů
14.03.2015 - Úskalí ozelenění Králičího kopečku v Kroměříži

Že se ozelenění Králičího kopečku v Květné zahradě v Kroměříži podařilo se dnes již ví, ale jakými úskalími se muselo při realizaci procházet, vyplývá z přiložených fotografií.
Více fotografií založení Králičího kopečku v Kroměříži a také ZDE.
25.02.2015 - Druhově pestré travní směsi regionálního původu – sběry osiva a využití v CHKO Moravský kras
Druhově pestré travní směsi regionálního původu – sběry osiva a využití v CHKO Moravský kras
11.02.2015 - Bylinné směsi - Katalog 2015
Podívejte se na katalog bylinných směsí 2015.

http://www.agrostis.cz/data/pdf/agrostis_katalog_2015.pdf
Strana 2 / 4
« | 1 2 3 4 | »
Výrobků na stranu: 10 20 50 100