Zde se nacházíte: / Travní osivo
Ceny jsou zobrazeny bez DPH

Travní osivo

Travní osivo

Představujeme vám travní osivo od firmy Agrostis. Toto travní osivo je výsledkem dlouholetého vývoje a snah o vytvoření kvalitních travních směsí lokálního charakteru, což znamená, že námi nabízené travní osivo je díky správné druhové skladbě ideální pro použití v našich klimatických podmínkách. Díky tomu je travní osivo Agrostis velmi odolné, má výbornou klíčivost a stálost.

Proces vývoje a produkce kvalitního travního osiva však v Agrostisu nekončí, neboť náš tým stále pracuje na dalších nových travních směsích a na zkvalitňování vlastností stávajícího travního osiva. Kvalita každého trávníku není jen otázkou péče, ale je podmíněna také volbou vhodného travního osiva, které je základem pěkně zeleného pažitu po celou sezonu.

Široký výběr travního osiva

Naše nabídka je široká, některé směsi mají speciální určení a použití. Proto pokud si nevíte rady při výběru travního osiva, pak nás neváhejte kontaktovat, poradíme vám.


Připravili jsme pro vás velký výběr travního osiva nejen pro univerzální rekreační zatravňování, ale v naší rozsáhlé nabídce objevíte především řadu speciálních travních směsí, které najdou uplatnění ve specifických lokalitách, nebo jsou určeny pro konkrétní účel, čemuž odpovídá i jejich skladba. Dbáme na dodržování našich vlastních receptur právě proto, abychom zajistili maximální užitek našeho travního osiva z pohledu zákazníka. Jednotlivé travní směsi sestavujeme z takových bylin a travin, které zajistí nejlepší výsledek pro daný typ osévané půdy.

Travní osivo pro květnaté louky.
Travní osivo pro květnaté louky

Okrasné travní osivo.
Okrasné travní osivo

Rekreační travní osivo.
Rekreační travní osivo

Hřištní travní osivo.
Hřištní travní osivo

Golfové travní směsi.
Golfové travní směsi

Pastevní travní osivo.
Pastevní travní osivo

Travobylinné směsi.
Travobylinné směsi

Regionální travní směsi.
Regionální travní směsi

Krajinné travní směsi.
Krajinné travní osivo

Luční travní osivo.
Luční travní osivo

Letničkové travní osivo.
Letničkové travní osivo

Travní směsi s podílem letniček.
Travní osivo s podílem letniček

Travní osivo pro opylovače.
Travní osivo pro opylovače

Jetelotravní osivo
Jetelotravní osivo