Zde se nacházíte: / Travní semena
Ceny jsou zobrazeny bez DPH

Travní semena

Travní semena

Váš trávník potřebuje kompletní obnovu nebo připravujete zcela nové založení trávníku? Ať už se jedná o malý zahradní trávník za domem, nebo velkou travní plochu, využijte nabídky travních semen Agrostis. Vsaďte na kvalitní a selektivně vybírané travní osivo v podobně univerzálních i speciálních travních směsí.

Nabídka travních směsí:

Golfová travní semena.

Luční travní semena.

Travní semena pro květnaté louky.

Regionální travní semena.

Okrasná travní semena.

Jetelotravní semena.

Rekreační travní semena.

Pastevní travní semena.

Travní semena s podílem letniček.

Hřištní travní semena.

Krajinná travní semena.

Letničková travní semena.

Travní semena pro opylovače.

Travo-bylinná semena.

Jak je vidět výše, dokážeme poskytnout travní semena různých typů a pro řadu účelů. Máme travní směsi pro extrémně vlhké půdy, tak i travní osivo pro půdy trpící většinu sezony suchem. Oceníte luční travní semena s bohatým podílem letniček, stejně tak i hřištní travní semena s vysokým přídavkem jílku pro zvýšení odolnosti při častém zatěžování trávníku.

Dokážeme realizovat nejen běžné dodávky travního osiva pro soukromé osoby. Spolupracujeme stále více se sportovními kluby, institucemi, úřady a firmami. Pro velkoodběratele poskytujeme kompletní servis od vstupní analýzy půdy až po návrh vhodného sytému hnojení trávníků.

Pokud chcete mít jistotu, že váš trávník bude stále pěkně zelený, hustý a odolný proti klimatickým vlivům, pak vsaďte na travní osivo od Agrostisu!