VV-8/2 Renovace ligových trávníků

Značka: Oseva Uni

Je složením shodná se směsí VV-9/1, odlišný je výběr odrůd a partií. Do směsi je zařazeno 5 špičkových odrůd jílku vytrvalého, který vyniká vysokou odolností vůči zátěži, rychlou regenerací po poškození a hustotou vytvářeného drnu. Směs je doplněna úzkolistou a velmi hustou odrůdou lipnice luční. Vzhledem ke své kvalitě je směs určena především pro průběžné dosévání kvalitních, nezaplevelených hřišťových trávníků. Lze ji uplatnit také při zakládání nových hřišť a tréninkových ploch.

Možnosti doručení
Kód: VV-8/2-2
od 473 Kč od 422,32 Kč bez DPH
VV-8/2 Renovace ligových trávníků
Značka: Oseva Uni
Balení: 2 kg
. | VV-8/2-2
473 Kč
422,32 Kč bez DPH
Balení: 10 kg
. | VV-8/2-10
1 926 Kč
1 719,64 Kč bez DPH

VV-8/2 Renovace ligových trávníků je složením shodná se směsí VV-9/1, odlišný je výběr odrůd a partií. Do směsi je zařazeno 5 špičkových odrůd jílku vytrvalého, který vyniká vysokou odolností vůči zátěži, rychlou regenerací po poškození a hustotou vytvářeného drnu. Směs je doplněna úzkolistou a velmi hustou odrůdou lipnice luční. Vzhledem ke své kvalitě je směs určena především pro průběžné dosévání kvalitních, nezaplevelených hřišťových trávníků. Lze ji uplatnit také při zakládání nových hřišť a tréninkových ploch.

Složení: jílek vytrvalý 'Barorlando' 20 %, jílek vytrvalý 'Barlicum' 20 %, jílek vytrvalý 'Amiata' 25 %, jílek vytrvalý 'Barthilde' 15 %, jílek vytrvalý 'Firebird' 10 %, lipnice luční 'Sunbeam' 10 %

Doporučený výsevek hřišťových travních směsí je 25 - 30 g/m2.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: